See leht kasutab küpsiseid. Veebilehe kasutamise jätkamisega nõustute küpsiste kasutamisega. Uurige lähemalt meie küpsiste juhistest.

Olen nõus
ITM Trade
IT-agentuur
igaks
olukorraks
VÕTAME TÖÖLE:
LIITU MEESKONNAGA

IT-maagia

Usaldage oma IT-ülesannete teostamine professionaalidest asjatundjatele. Oleme valmis uuteks väljakutseteks.
 • IDEE

 • PROTSESS

 • MAAGIA

Ettevõttest

Kliendid on usaldanud meile oma projekte juba enam kui 15 aasta jooksul, kuid sellega meie koostöö veel ei lõpe, kuna püüame pidevalt areneda.
ITM
Ettevõte ITM Trade tegeleb 2002. aastast nii üldiste kui ka finantsturule orienteeritud online-projektide arendamise, elluviimise ja toega. Oleme oma valdkonnas vaieldamatu liider ning meie online arendustegevusel on rikkalik ajalugu. Ettevõtte tegutsemise jooksul oleme käivitanud üle 300 eduka IT-projekti enam kui 35 maailma riigis. Väljaanne Äripäev paigutas ITM Trade’i 2015. aastal 5 parima IT-ettevõtte sekka.
Meie meeskond
ITM teenused
Oleme spetsialiseerunud kõrge külastatavusega veebiressursside disainimisele, arendamisele ja järelteenindusele. Me oskame ja armastame seda teha! Tellimuste kiire ja efektiivne täitmine, professionaalsus, samuti paindlik hinnastamine moodustavad meie ettevõtte põhikreedo, mis võimaldab meil täita klientide ootusi.
Meie teenused
ITM tööpakkumised
ITM on tuntud oma professionaalsete saavutuste poolest IT-projektide arendamise ja juurutamise valdkonnas, samuti selle valdkonnaga seotud kõikvõimalike teenuste pakkumises. Suurepäraseid tulemusi saavutatakse tänu hästi laabuvale tööle tippspetsialistidest koosnevas meeskonnas.
Vabad töökohad
 • “ Meie eesmärgiks pole toote rikkumine, vaid selle nõrkade kohtade leidmine ja parandamine. “
  Sergei
  Juhtiv projektihaldur
 • “ Disain on loovuse ja funktsionaalsuse ühendamise kunst. “
  Kirill
  Disaini osakonna
  juht

Meie teenused

ITM spetsialistid on pädevad pakkuma laia teenuste valikut, mis hõlmab veebiarendust, turundust, brändingut ja palju muud.
Teenustest lähemalt
ME OLEME TOPis

Oleme IT-ettevõtete TOPis

2021
2020

ITM Trade’is töötab täna kaks korda rohkem spetsialiste kui aastal 2016, mis annab võimaluse hallata kordades rohkem projekte.

Press meist

ITM Trade Tallinna Silicon Valley paradiisisaar

‘IT-projektide arendamise, elluviimise ja toetamisega tegelev ITM Trade on viimase nelja aastaga kahekordistanud oma spetsialistide arvu, pidevalt tuleb peale uusi ja huvitavaid projekte...

Saa üheks meist!

Me teeme kõike tipptasemel – see on ITM-i tase. Tutvuge vabade töökohtadega ja liituge meie meeskonnaga.
Kõik tööpakkumised
Veebidisainer
Tallinn, Estonia

Võtke meiega ühendust

ITM Tallinnas
20
24
itm